Můj první Spider Man – Spider Man: Homecoming (2017) – Tip na film

Tenhle článek není recenze, i když tak může vypadat, je to pouze tip na film s mým vyjádřením 😀
Jo, vidíte správně. Můj p r v n í Spider Man. Pokud si správně pamatuju, Spider Mana jsem nikdy pořádně, pečlivě neviděla. Samozřejmě jsem ho znala a něco o něm věděla. Víc jsem si ho začala všímat, když se objevil v Captain America: Civil war (Kapitán Amerika: Občanská válka). Protože jsem si oblíbila Marvel filmy, a taky se zpožděním 😀 Vraťme se k pavoučímu klukovi. Naschvál říkám klukovi.
Na YouTube mě zaujal trailer, kde můj milovaný Tony Stark aka Iron Man otevírá dveře Peterovi aka Spider Manovi a je to fakt vtipné. Ukázku máte níže. Pak jsem se dopátrala k tomu, že ve filmu bude Tony vícekrát. No samozřejmě jsem si řekla: „Oh, oh! Tony!“ No jo… Prostě mě k tomu nalákal tenhle sexy filantrop.
Do kina jsem šla s nadšením, hned na premiéru, bylo celkem plno, i když byl čtvrtek. Ohledně samotného filmu, postav, mých dojmů, mohu říct, že mě bavila ta novota. Novotou myslím modernost, tvůrci Petera hodili do dnešního moderního světa. Natáčet každou kravinu a sdílet ji na internet, Peter se choval jako puberťák. Už v Kapitánovi mě zaujala jeho mluva, neměl mi nijak strojeně. Znáte to, filmy, kde jsou děti, ale nechovají se jako děti. Tady to bylo pubertální dítě, které je superhrdina, zabraňuje lidi a k tomu řeší věci jako zamilovanost do holky ze školy. Koho by to nebavilo?

Zdejší záporáci byli taky dobře vymýšlení. Šla v nich najít dobrá stránka. Přesně o tom jsem už přemýšlela během sledování. Pokud jste už film viděli, co říkáte na hlavního padoucha? Chápali jste někdy jeho jednání? Našli jste si v něm malou oblibu?
Filmu nechyběl vtip, ať už z Peterovi nebo Tonyho strani. Peterovi kámoši se o zábavu postarali taky. Hlavně jeho nejlepší kamarád. Určitě se zasmějete. Hodně mě pobavili scény, kdy se objevil Steve (Kapitán Andílka), fakt jsem se uchechtávala. Možná jako jediná, nevím 😀 Akci jsme tu taky viděli. Co víc říct? Film mě bavil, šla bych klidně znova.
Obsah
Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecomingzačíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu – což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil – ale když se objevuje nový padouch Vulture (Michael Keaton), ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité. (Falcon)
blumensprache.blog.cz / csfd.cz / youtube.com / mdb.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.