All I Want For Christmas Book Tag – TAG

Nikdy jsem na blogu nedělala žádný TAG, i když jsem už o nich přemýšlela, ale až včera mě jeden knižní přesvědčil! Původem je od youtuberky Tashapolis (neznám ji). Já si tento našla na dogmatixx blogu u Naty 🙂 Jsou vánoční svátky, tak si dáme vánočně knížní téma (a vy víte, že knížky miluju :D)
Jdeme na to!
Z jaké postavy bys měl/a rados, kdybys ji dostala na Vánoce?
Vzhledem k tomu, co mám rozečteno a jaké postavy se mi vryly do srdce, tak je to Dorian Gray (Obraz Doriana Graye), Hector (Jesse) de Silva (Mediátor), Augustus Waters (Hvězdy nám nepřály) a Park Sheridan (Eleanor a Park). A upozorňuju, že nemyslím filmové předlohy, tedy herce!

Kterou postavu bys políbil/a pod jmelím?
Tak tady se budu znovu opakovat, pardon, ale kdo by mi měl udělat větší radost pod stromkem, než ten, koho bych chtěla políbit? 😀 Takže Dorian Gray, Jesse, Augustus a Park!
5 Top knih na tvém vánočním seznamu?
Z tohoto seznamu mám dvě doma, práve jsem je včera dostala! ^^ Označím je přeškrtnutě 🙂
1) Madame Picasso
2) Sněží, sněží
3) Aristoteles a Dante odhalují záhady vesmíru
4) Zimní Příběh
5) Líbali jsme se
Chodíš do školy čar a kouzel, do Bradavic, kde se koná tajný Ježíšek. Co doufáš, že dostaneš?
Kouzelnickou hůlku a nějakou knihu s kouzly, abych si mohla usnadnit nějaké věci 🙂 A potěšil by mě někdo jako Dobby 😀
Jeden den můžeš trávit s jedním fandomem a s jejich herci, který fandom by sis vybral/a?
Vzhledem k tomu, že se mi skoro vždy víc líbí knížky než filmy, tak si zvolím fandom Harryho Pottera – Potterheads. S HP knihami jsme vyrostli, s filmy také. A tito herci jsou součástí nás. Říkám to v množném čísle, protože si myslím, že nás je takových spousta 🙂
Můžeš pozvat 10 postav na párty na Silvestra. Koho bys pozval/a?
Ou je, Silvestr. Můj výběr bude různorodý, nevím, zda by se ti lidé snesli 😀
Určitě by to byla Suze a Jesse z Mediátora, protože Susannah je dobře střelená a postarala by se o zábavu. Ráda bych slavila i s jejími třemi nevlastními bratry. Teď si nevybavuju jejich jména. Suze dost štvali, ale byla s nimi sranda 😀 Ráda bych si popovídala i s knězem ze stejné knížky 😀 To máme 6 lidí, huu. Další postavu bych brala Rona z HP, dvojčata Weasleyova. a ten poslední by mohl být Park Sheridan, protože je to klidnější chlapec a s ním by se taky pěkně povídalo 🙂
pokud se vám TAG líbil, chcete pokračovat dál, určitě něco napiště a pošlete mi odkaz, ráda si od vás něco přečtu 🙂 A taky mi můžete dát vědět, zda se vám takovéto články tady na blogu zamlouvají.
Schmetti 🙂

7 názorů na “All I Want For Christmas Book Tag – TAG”

  1. Souhlasím s Berenikou :)) jsem nadšená, že se v tolika odpovědích objevili postavy z HP, zvláště pak Weasleyova dvojčata 🙂

  2. Ou a málem bych zapomněla, souhlasím s tebou i v případě Parka Sheridana. Zrovna jsem uprostřed knížky a musím říct, že je to zlatíčko 🙂 člověk si jej prostě musí zamilovat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *