Frederik a Nicolas – Pusa na dobrou noc a striptérka 2/2

Tento týden se téma týdne „život bez internetu“ absolutně nehodí k pokračování minulé povídky s Fredym a Nicolasem. Ale musím vás pochválit, že jste vybrali krásnou věc v anketě – maškarní bál. Ale to si nechám na příště, protože mám nápad, jak by povídka mohla vypadat. Takže mě omluvte, že tato druhá část je pouze pokračování. A ani ne tak dlouhé. No, nebudu to okecávat. Jde hlavně o city a promluvu mezi Frederikem a Nicolasem.

source

autor: Schmetti

„Myslíš, že je to ten pravý den říct si sbohem?“ promluvil tiše Nicolas, dívaje se dolů. Ruce zaražené v kapsách. Každý nádech ledového vzduchu řezal. To malé stvoření pod ním se nedokázalo podívat do jeho tváře. „Chceš mi říct ‚je konec‘ kvůli němu? Kvůli tomu, že jsou Vánoce, většina z nás je přecitlivělá a zabolel tě pohled na Thomase po boku Fabiána?“

Frederik k němu zvedl oči, v nichž se zračily otazníky a žal.


„Nejsem hloupý, Fredy. Myslíš, že na tobě nic nepoznám? Zrovna já?“ ukázal na sebe. „Copak… je vzpomínka na váš krátký vztah silnější než to, co jsme prožili my dva spolu?“ popadl Frederika za ruku a vytáhl jej na nohy. „Neválej se po tom sněhu, budeš nemocný,“ zamumlal. Styl, jakým se mu Fredy podíval do očí, byl dechberou. Dokázal by rozehřát i to nejméně citu možné srdce.
„Ale…“ zamrkal. Několik slz steklo po tváři.

„Nemůžeš nechat minulost minulostí? Byl jsi dítě, to… Ano, byl tvá první láska a na tu se nedá zapomenout. To po tobě ani nechci. Ale já a ty, tolik let už jsme spolu. Už ti není 17, jako když jsem tě poznal. Zapomněl jsi na to, jak jsem za tebou chodil k Sebastianovi a lhal mu, že mám s tebou sex a místo toho si s tebou celé noci povídal? Jak jsem tě chránil před tou jeho nadrženou bandou buranů, co do tebe strkala svá hnusná péra?! Udělal pro tebe Thomas něco jako já?!“ Nicolas nevědomky zvyšoval hlas. Naléhal. V pozadí proudil pláč. Byl cítit. Ne vidět. „Tohle není výčitka! Jen se ti snažím připomenout, že jsem to já, kdo při tobě stál v nejhorších časech. Že to jsem já, kdo tě miluje. Že jsem tě chtěl chránit jako zraněné ptáčátko. Schovat tě do své náruče a nikdy tě nepustit. I po čtyřech letech k tobě cítit stejně silnou lásku, silnější! Já tě sakra miluju Frederiku! Umíš to pochopit?!“ Stiskl jeho úzká ramena a zatřásl s ním.

„Já vím! Já vím!!!“ rozkřikl se Frederik. Začal kašlat.
„Klid..“ Nicolas si ho přitáhl na svou hruď a zabořil nos do jeho voňavé šály. Frederikovy ruce se automaticky omotaly kolem jeho těla a přilnul k němu. Jejich těla k sobě pasovala. Jako puzzle. Zapadaly do sebe.
„Odpusť mi to,“ vzlyky se linuly okolím a protínaly smích dětí a jejich rodičů. Smích zamilovaných párů. Frederik mohl cítit zesílení stisku Nicolasových paží kolem sebe a přivítal to. „Nevím, proč jsem takový idiot. Nechtěl jsem to. To samo. Promiň, prosím. Já všechno vím, to ty jsi moje láska, můj anděl.“

Nicolas ho políbil na zčervenalou tvář.

„Č-četl jsi moje přáníčko?“ zachraptěl Fredy a trošku se odtáhl, aby viděl Nicolasův výraz. Ten se pousmál a něžně pohladil jeho tvář.
„Ano… je milé, že se chceš pomilovat,“ tiše se zasmál a tím vykouzlil Frederikovi úsměv na rtech.
„A mně přijde milé, že chceš jen pusu na dobrou noc,“ rozesmál se též a pověsil se Nicolasovi kolem krku, a hlavou plnou pouze tohoto mladého muže. Vše bylo zapomenuto.

4 názory na “Frederik a Nicolas – Pusa na dobrou noc a striptérka 2/2”

  1. Tou prvou časťou si ma poriadne vydesila, takže som rada, že sa to nakoniec všetko vyriešilo 🙂 Síce sa to nezaobišlo bez sĺz a nejakého kriku, ale bolo to potrebné, aby si Fredy uvedomil, čo sa deje a že Nick je jeho pravou láskou.
    Ďakujem za dobré pokračovanie 🙂

  2. ááááá to je škoda že to je tak krátkýýý ,i can't wait ,chci další díllll !! ehhm ptomin to jsou emoce :D bylo to naprosto úžásný ,já to prostě miluju a prosím a prosím další díl :-) can¨t wait

  3. [1]: No jo, Fredy se občas zadrhne v minulosti a pak ho musíme vytáhnout :-D Děkuju za komentář :-)

    [2]: Slibuju, že jen co se mi udělá lépe, napíšu další a bude použito slovo Masquerade:-D uhum. Chápeš.

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *