Marseille or Mexico? 9.

S touhle kapitolou jsem se pěkně prděla celou dobu, co jsem byla na pc. Sice jsem ho měla napsaný už předtím, kdy jsem povídku zveřejňovala, ale nelíbil se mi, nejsem spokojená ani tak, ale snad se bude líbit a nepoznáte, že se mi tyto scény píšou pěkně blbě (dřív ne :D).

autor: Schmetti

Zůstanu přikovaný k zemi a netuším, co se děje. No dobře, vím to. Někdo, jménem Marcel, alias Dior kuře, mě líbá, a já jen cítím studené umyvadlo na svých zádech, ledovou ruku na svém břichu, horké rty na mých a vlhký jazyk kroužící kolem mého jazyka, co se mě snaží vyprovokovat ke spolupráci. Ale má osoba je natolik zaskočena, že nejsem schopný ničeho, než toho, že rukama plácám kolem sebe a nevím, co dělat.

Jenže Marcel se nevzdává, ignoruje mou neschopnost z omráčení. Být jím, vrazím si facku a odejdu.

Zhluboka dýchám, jak jen mi to líbání dovoluje, a snažím se vzpamatovat, zapojit se do spletité vášně jazyků. Donutím svou ruku vystřelit směrem k jeho hlavě. Přitáhnu si jej blíž na sebe a zaútočím na Marcelův sladký prostor v ústech.


Rukama kloužu po jeho útlém těle. Pod mými doteky se svíjí jako hádě, knourá a pokouší se mě celého pohltit. Polibky jako tyto zažívám poprvé. Rychlé, chtívé.

Akorát se pozastavuji nad tím, že přemýšlím o své dřívější nenávisti vůči Marcelovi. Mezi žhavými chvilkami se nemá myslet nad ničím, jako když jsem byl v šoku, nebo ne? Přemýšlím nad touto situací, kde se vykusuju v letištní hale na záchodcích, zatímco kamarádi stojí frontu na Starbucks a absolutně netuší, co se tu děje. Ujeté!

„Marcelito,“ po chvilce zamumlám do polibku. Dlaně na jeho zrůžovělých tvářích.
„Mhm?“ zdá se, že mě nevnímá a chce se mi vloupat pod oblečení, nemám na mysli tričko.
„Tady nemůžeme,“ vydechnu a zavřu oči, zašimrá mě v podbřišku. „Budou… budou čekat a někdo sem může přijít,“ asi se nořím do zaslepeného vzrušení, které se dosti ukazuje v dolní části mého těla.
„Kašli na ně,“ zamumlá a vsaje můj spodní ret, načež se jeho lehké polibky přemístí pod mé ucho. „Pojď do kabinky,“ šeptne zastřeným chrapotem obklopeným velkou hloubkou temné tůně.
„Ale-“ namítám, ale Marcel mě nenechá domluvit, přiloží mi ukazováček na rty a zašeptá: „Psst, jestli se chceš zbavit frustrace z toho všeho učení a nátlaku na tvou osobu, tak neodmlouvej a neboj se, nech se taky někdy unést tím, co potřebuješ, nepřemýšlej.“

A tak mě polilo horko, protože jsem si uvědomil, co se asi bude dít. Vnímal jsem jen to, že mě Marcel táhne do jedné z kabinek a přitlačí mě na dveře. Klekne si na zem a rozepíná mi pásek s poklopcem, načež už na mě nejsou ani džínové kraťasy ani bílé spodní prádlo Hugo Boss.

Připlácnu si dlaň na obličej. Tohle je snad sen. Nějaký mega erotický a dosti nehygienický sen. Šukat na záchodě? Oh.

Ucítím, jak se jeho již teplejší ruka dotkne mého penisu. Prsty se omotají kolem celého obvodu a stisknou mě.

„Ah!“ vydechnu a silně stisknu víčka k sobě. Jeho oči vyhledávají můj pohled, ale já jsem naprosto zaujatý tím, co se mi děje v klíně.

Marcel povystrčí jazyk a lehce přelízne špičku penisu, stáhne kůžičku a mezi své naběhlé rty vsaje žalud. Zaúpím slastí, skloním hlavu dozadu a praštím se o dveře. Nohy se mi skoro podlomí. Marcelův jazyk je líný, hrozně pomalý a jeho rty dokonale obklopují můj hladký růžový vrcholek.

Znova zvednu hlavu, abych se na tu úchvatnost podíval. Jeho jazyk je venku a jako kočka líže to nejcitlivější místo, co my muži máme. Druhou rukou mě honí. Vidím, jak se předkožka shrnuje sem tam a jak jsem čím dál tvrdší, tam dole se mi tvoří naprosto tvrdá, kamenná tyčka.

Nechám své oči zavřené a vnímám jen pocity. Dívat se byla jedna věc, ale cítit… bez sledování to je jiné, tak zvláštně intenzivní a plné překvapení. Mé vzrušení vnikne mnohem, mnohem hlouběji do Marcelových úst. Obklopí mě horko a vlhlo. Srdce se mi rozbuší jako o závod. Jazykem hbitě hladí můj penis všude, kam dosáhne, a já vím, že se žaludem dotýkám téměř jeho krku.

Přepadne mě nutkavá tendence přirazit. Toužím rozpohybovat své boky.

Sebeuspokojování nikdy nebylo tak silné jako tohle. Pohltí mě chtíč a já si rozkousnu rty jak se pokouším být zticha a nebýt hlasitý. Prsty bořím do Marcelovy čupřiny a lehce si jej přitlačuju na sebe.

Kouří mi pouze vrcholek a od kořenu nahoru honí. Nebeské pocity. Nádhernější věc jsem nezažil. Všude mě šimrá a já cítím, že se blížím k vrcholu. Polévá mě horko a najednou celým mým tělem projede elektrický proud nabitý tou nejdokonalejší a nejintenzivnější rozkoší za celý můj život. Neubráním se. S heknutím se udělám. Jako ozvěnu slyším sténání patřící mému milenci pode mnou.

Sesunu se k zemi a snažím se popadnout dech. Malé cosi mi leží v klíně a udýchaně mi funí do krku. Příjemnou vyčerpaností Marcela v euforii obejmu a nechávám odeznít zbytky orgasmu.

5 názorů na “Marseille or Mexico? 9.”

  1. Pěkňoučký blogísek. 🙂
    Hlavně se mi líbí vthled .. záhlaví úplně boží .. miluju přírodu a nebe 🙂 ;-)

  2. zaujímava poviedka :D budem úprimna čítala som len túto časť, ale dosť ma to pohltilo, dočítala som to dokonca bolo to také že človek chce vedieť čo sa vlastne stane, aj keď som to asi tušila :D No a asi by pre mňa bolo viac vzrušujúce keby to bol chlap a žena, ale nesúdim. Dobre napísané 🙂

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *