Freestyle Leben 22.

autor: Schmetti & Schildie
„Chybí ti příroda nebo láska v přírodě?“ Rob promnul Dany spánky, aby se více uvolnila.Musela být frustrovaná z nedostatku něhy.
„Oboje,“ tiše se zasmála a zavřela oči. Rob jí způsoboval šimrání v břiše.“Jednou pojedeme stanovat a uděláme si týden jen pro sebe. Co ty na to?“Dany se pousmála.“To by bylo super,“ vzala Roberta za tváře a políbila jej. „Ale v LA bude zase moře a taky nějaká ta příroda.“ „USA jsou velký. Pár mých přátel tam bydlí v různých koutech. Po závodech můžeme cestovat… Když budou prachy,“ zrudnul.
Ach, ty peníze! Kde je pořád brát?

„Ty máš přátelé v Americe?“ nikdy dřív o tom neslyšela. Vlastně jak taky mohla? Neznali se tak moc dlouho.
Tohle všechno bylo první poznávání se, první společné chvíle. Samozřejmě žádné přátelé v Americe neměl, často si vymýšlel, aby dosáhnul svých cílů. Přišlo mu sice trapné Daniele lhát, ale kdyby přiznal, že tam nikoho nezná a že jeho angličtina je navíc velmi slabá, asi by ji nepřesvědčil nebo by ji spíš znejistil.
„Jo, mám jich tam pár. Poznáš je, neboj!““Super,“ usmála se a absolutně netušila, jak její přítel lže. Nebylo na něm vůbec nic poznat. „Ale do zemí, kde jsou až moc socky, tam mě nedostaneš,“ zasmála se.“Vypadám snad, že moji přátelé jsou socky? Snad máš o mne lepší mínění, nebo ne?“ zamračil se. „Uděláme díru do světa, zlato!““Neber to tak osobně. A tvoje kamarády neznám,“ ušklíbla se, zvedla se ze stolu a poposla směrem k lesu.
„Mhm, nechci do lesa, nesnáším sex v jehličí!“ bručel. „Dubový stůl mi vyhovuje.“ Dany se po něm otočila.“A kdo řekl, že jdeme do lesa dělat sex? Jdu pro dřevo!““Pro dřevo? Ty chceš dělat oheň? Budeme smrdět kouřem, fuj!“ Rob se někdy choval jak nějaká blondýna fajnovka. „Stačí mi, když mi v práci načichnou vlasy smradem ze starých hamburgerů! Jsem rád, když chvíli voním!“ Daniela se začala smát, Právě tohle byla Robertova špatná, možná, vlastnost, kterou milovala.
„Nebuď primadona, lásko,“ zastavila se a sledovala jeho svraštělé obočí, jeho tělo v černé mikině, byl tak hrozně sexy!“Já a primadona? Já jsem tvrdý a nekompromisní motorkář! Musím vonět po benzinu míchaném s mým potem a značkovým parfémem od Channell pro muže,“ otřel si čelo a utrousil sten sexuálně frustrované paničky. Momentální zaslepenost mu skrývala pohled na Dany. Chtělo se jí pukat smíchy.
„Máš Chanell? Já mám šmejd od Avonu,“ začala se smát.“Je to Chanell, ale fake, takový ten šmejd od Vietnamců, kdy je na lahvičce levné kolínské přilepená značka originálu. Ale nevoní špatně, na mé tělo se chytá hezky. Bývalce jsem chtěl jednou koupit dárek, parfém, ale nemohl jsem si dovolit nic drahého. Koupil jsem jí tedy onen Chanell z tržnice a myslel, že to nepozná. Jenže poznala a chrstla mi tu vodu do obličeje. Potom se se mnou rozešla!“ z legrace předstíral smutný výraz a vzápětí na to se hlasitě zasmál. „Ale tobě koupím v Americe, co budeš chtít. A všechno značkový!““Já nic Nechci kupovat, teda ne že by se mi to nelíbilo, jako každé holce, asi… ale já Nejsem žádná Zlatokopka,“ popleskala ho po tvářích.
„Ale já tě chci rozmazlovat!“
Nějak však pozapomněl, že nemá ani vindru. A navíc za svou milostnou kariéru nepochopil, že nabubřelá a předstíraná povýšenost milionáře na křehké ženy nepůsobí a každé je akorát tak pro smích. Kýčovité hraní si na to, co není, z něj dělalo tupce, ale jeho mužské ego mu nedovolovalo si něco takového připustit.
Jenže tu byla možnost a naděje, že je Daniela jedna z malá, která to snese a bude tohle milovat.
„Jsi blázínek,“ políbila ho a sundala mu konečně koženou fake motorkářskou bundu černé barvy se stříbrnými zipy. „Tak pojď… jdeme se pomilovat.“
Jenže tu byla možnost a naděje, že je Daniela jedna z malá, která to snese a bude tohle milovat.“Jsi blázínek,“ políbila ho a sundala mu konečně koženou fake motorkářskou bundu černé barvy se stříbrnými zipy. „Tak pojď… jdeme se pomilovat.“
„Ale tys řekla, že bude táborák! Nesbírala jsi snad klacky?“ podivil se.Pomyšlení na milování mu značně rozproudilo krev, ale Danielina nevyzpytatelnost jej přiváděla do rozněžnělých rozpaků. Jeho role manipulátora skončila, neboť Daniela ovládala jeho, byl paralyzován.
Nebyl zvyklý na to, že jej ovládala žena, vždy byl vůdce on. Tohle pro něj bylo těžké a neznámé.“No… tak dobře, jestli chceš radši nejdřív ohýnek… pomilovat se můžeme potom, až bude tma, bude to lepší atmosféra,“ usmála se sama pro sebe a přešla k ohništi.
„Nevím, co chci!“ pousmál se sám na sebou. „Dočista jsi mě pobláznila, Danielo. Proč se ze mě najednou stává takový nemotora v tvé přítomnosti?“Přispěchal k ní a zezadu ji čapnul kolem boků.
„Jsi strašně impulzivní,“ ani ohnout k ohni se nemohla, hned byl u ní. „Stejně si myslím, že jsi nějaký torero,“ našpulila rty, chtěla pusu.
„A ty jsi něžná jako malá Lolitka.“
Pošťouchnul ji pánví po oblém zadečku, bleskla mu v hlavě myšlenka, zda-li mu někdy Danny dovolí jej ´odpanit´. Úzké půlky jejího pozadí, pevně obepnutého ošoupanými riflemi, k těmto představám sváděly.
„Zatančíš mi nahá v žáru ohně? Když už si uděláme táborák, může nám posloužit jako předehra.““Ani náhodou,“ Dany se odtáhla, praštila ho po ruce a zasmála se. „Nejsem připravená na… uhm… tohle,“ sex do zadku bylo velmi hrubé říci nahlas. Otočila se a zamířila konečně do lesa pro dřevo, nezdržovala se.
„Máš pravdu, lásko. Byla by škoda natrhnout tvoje krásný půlky.““Ježiš, přestaň,“ zamračila se. „Jestli tyhle oplzlé řeči říkáš vážně, tam ti říkám, že se mi to nelíbí,“ protočila oči. Zavrtěla hlavou. „Chápeš?“ Zjemnila.“Promiň, jsem trouba. Chtěl jsem se z toho nějak vykecat.“
Robert byl najednou bez emocí. V lese byla nuda. Neměl rád přírodu.
„Z čeho ses chtěl jako vykecat?“ sbírala všechny malé klacíky, co se jí zapletly pod nohy.“Z toho, že jsem trapnej. A taky mě to tu už nebaví. Jsme tady už takovou dobu a nic se neděje,“ bručel. „Proč jsi s Valerií vždycky tak akční? Žárlím na ni!“Daniela nechápavě zavrtěla hlavou.
„Nemáš proč. Je to kamarádka, navíc poslední dobou je divná. A… tak chceš jít pryč? Nebo co chceš?“ všechny klacky hodila na zem.“Vlastně pořád u sebe nosím složený stan pro neplánovaný akce. Tam už se dá něco podniknout. Když se ochladí.““A to mi chceš říct, že nosíš stan v tašce?““Jasně, ten srolovaný, který se po rozdělání postaví sám. Tak jako vyskočí. Brácha tomu říká stanová erekce. Vlastně je to náhoda, že ho u sebe mám. Brácha mě nedávno donutil jet na stanovací akci. Já to sice nesnáším, ale on beze mě nemůže existovat. No a ten stan si nechal pak u mě. Zapomněl na něj! „Rob byl nervní, že se nic neděje. Je fajn být sám se svojí holkou, ale sbírání klacků ho nebavilo.Dany si povzdychla.“Nemám chuť na sex, ale můžu… ti od toho pomoct, jestli chceš,“ co ji tu mělo vzrušovat? „Tady je to asexuální.“
„Já nevím, jestli chci sex. Vlastně jo, ale když nechceš… Jen se svojí roztomilou pusou můžeš dělat zázračný věci, “ odhodil pásek. Rozhodl se, že dnes bude děsně sobecký. Chce uspokojit sebe a ona ho bude poslouchat. „Musíš!“Neuvědomoval si, jak se na něj dívala, jako na blázna, šílence!
„Musíš se chovat jako debil?!“ zvedl se jí žaludek. „Jestli si myslíš, že mě tohle bude rajcovat, tak to seš na omylu,“ naštvala se. Vrátila se k lavici u ohniště a oblékla si bundu.Definitivně mu docvaklo, proč si nikdy nedokázal udržet holku. Byla chyba v něm. Ještě nedospěl a za borce se mohl označit jen na motorce. Cítil stud, ponížení, bezcenost sebe samého. „Dneska mám krizi. Jsem vlastně idiot pořád. Víš co, odvezu tě domů a dám ti čas na rozmyšlenou, jestli chceš chodit s takovým volem, jako jsem já. Zasloužíš si někoho lepšího. A taky se nedivím, že mě tvoje kamarádka nesnáší. Jsem všem jen pro smích! „Nastartoval motorku a kývnul na Dany, ať nasedne.

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *