Freestyle Leben 21.

autor: Schmetti & SchildieTohle bylo úžasné. Opravdu nejlepší situace, jaká mohla být. Mít tu otcova šéfa, spálit čínu, rozvařit rýži, přítele, který sedí se všemi u stolu a chystá se vám sdělit něco, z čeho má depku a výjimečně mlčí a mne si čelo.Celý byt páchnul jako v čínské restauraci a Dany se dělalo špatně. Dala vařit novou rýži a odešla na balkon.
„Víte, Pane,“ Robert se odhodlal. „Je mi hloupý Vás obtěžovat, když máte návštěvu a ještě k tomu šéfa, ale jen na Vás se můžu obrátit. Víte, že Danny miluju, a proto se i Vy na mě můžete spolehnout…“ plácal trapárny.
Daniela poslouchala na balkoně. Tajně si zapálila cigáro.
„Roberte, nemůžeme to nechat na později? Děkuji,“ Daniely otec na Roberta mrkl a pokračoval v rozhovoru s Vietnamcem.“Promiňte, ale najdete si na mě čas už dnes, třeba večer? Já ty peníze potřebuju!!!“ vykřikl zoufale, neovládl se.
Daniela se zarazila, stejně jako všichni v bytě, a típla cigáro.
„Počkej, jaký peníze?“ vylezla z čerstvého vzduchu mezi dveře.“Jo, jaké peníze? Chlapče, nemůžeš tu na mě vykřiknout, že…“ ztratil slova, jelikož se jeho šéf rozkřikl.“Ahaha, ono še to palííí!“ ukazoval rukou ke sporáku.“Sakra,“ Dany okamžitě letěla k závitkům v troubě, tohle byl zlý sen!!! Přece nemohla být tak nešikovná! To je hloupost! „Tati!!! Vezmi ho na balkon, musím to tu vyvětrat!““Ty seš tak blbá! Ani vařit neumíš!““Pro-pro-promiňte!“ uvědomil si, co řekl! „Já raději pomůžu Dany s vařením, jsem kuchař!“ chtěl to nějak zakecat. „Je smutná, že ji káráte.“
Šéf vycítil dusnou rodinnou atmosféru a sám od sebe odešel tam, kam mu dcera svého, možná, asistenta, doporučila.
„Vždyť je strašně levá!“ otec byl rozčilený a pleskl Dany utěrkou po rameni.“Au!!!““Počkejte, počkejte,“ Rob vskočil mezi ní a tatínka.“Ty zmetku mě nepoučuj, jak mluvit s vlastní dcerou! Ty huso, spíš s tímhle pubertálním zlodějíčkem, aby z tebe tahal prachy? Naše rodina cizím lidem nic dávat nebude!“ strčil do Roba. „A pokazil mi kšeft u šéfa!““Neřvi na něj!!!“ Daniela křikla, bránila Roberta, jenže to otec nevydržel a začal ji hadrem mlátit ještě víc.“Nechoď mi na oči! Co děláš s timhle úchylem? Mamka našla v tvým pokojíčku dost divný věci! Nikdo ze mě tahat prachy nebude, slyšíš?“ tatínek byl jako šílenec.
Jindy by takhle nevyváděl a Roba by vyslechnul, ale přišel včera o práci a dnešní schůzka s šéfem měla být prosba o další šanci. Robert ho však svou nevhodnou návštěvou o šanci připravil.
„Co mi má co hrabat do mých věcí?! To je moje soukromí!“ Daniela byla rozvařená, měla děsný ječák. „Nikdo se mi nebude hrabat ve věcech!!!““Jo, jenom tenhle cikán v tobě!“
Rob se napřáhnul! A znovu odstoupil, nechtěl si Danina otce znepřátelit ještě víc.
„Moji holku, kterou miluju, nebudete urážet!“ čapnul Danielu za ruku a táhnul ji pryč.“Robe, počkej, kam jdeme?!“ Jenže to on sám nevěděl, seběhli po schodech dolů. Otevřel dveře a nasedl na motorku.“Na!“ Podal ji helmu, sobě neměl, ale srát na to, tohle byla jeho přítelkyně a on ji bude chránit víc než sebe. Dany si ji okamžitě nasadila, vlezla si obkročmo za Roberta, který drsně dupnul na plyn, a pevně jej objala kolem pasu.Intimní pozice, příjemná.“Prostě jedeme!!!!“ nevěděl kam. Měl vztek na toho blbýho chlapa. Nejraději by Danny unesl do Ameriky a zachránil ji od těch magorů jako je její otec, Valerie a jiný lidi. Peníze vyškemrá u babičky a pak pojede v pohodě za oceán i s Danielou.
***
Mladý páreček projel skrz polní cestu přímo na cestu lesní. Robert prdlal se svou motokrosovou mašinou a zastavil u jednoho ze stromů, kde bylo odpočívadlo s dřevěnými lavicemi. Daniele se maličko třásly nohy a slezla z motorky.
„Tak… co tady?“ sundala helmu a uložila ji. „A příště bez helmy nejedeš, jasný,“ nahnula se k němu, popadla jej za bradu a drsně se mu přilepila na rty. „No jo, simtě, chtěl jsem si jen provětrat hlavu… Máš ráda přírodu?““Mám…“ podrbala se na hlavě.“Tvůj otec je pošuk. Nechápu, co mu je do toho, co s tebou dělám. A pro peníze rozhodně nešukám!“ kopnul do kamínku a pak do pařezu. „Mám prachatou babičku, půjčím si od ní a do USA tě vezmu s sebou.“
Dany jeho slova nebrala vážně, protože si myslela, že je Robert jen a prostě trochu hysterický.
„Nasral mě, jak do tebe strkal a měl debilní kecy. A co mi mají co hrabat do věcí…“ mračila se. „Co tam tak asi mohla najít, pff,“ odfrkla si. „Co já vím, erotický pomůcky do tebe nestrkám a na porno taky nekoukáme. To je hnus, nikdy bych to nedělal!“ šklebil se, jako by chtěl zvracet. „A do tý Ameriky pojedeš.““Maximálně mohla najít balíček kondomů,“ protočila oči a vytáhla Roba za ruku k sobě. „A tamty blbostiod Val jsem jí vrátila, nemám tyhle hračky ráda,“ objala ho kolem krku. „A kde asi vezmeme pro mě vízum?““Nevím, neumím to vyřizovat. Tys byla s Valinou někde v Brazílii, ne? Furt o tom žvaní. Určitě to umíš ty okecávky na úřadě.““Jo, ale to bylo s cestovkou na tři týdny, takže bez problémů. Tady bych musela dokázat, co tam jedu dělat, a hlavně, na jak dlouho… Mohla bych být tvoje asistentka,“ zasmála se. „A co moje škola?“ dívala se na něj nahoru.“Nesmysly, řeknu babičce o zálohu, nechám udělat falešný doklady, mám známý,“ vybalil to na ni natvrdo. „Jsi plnoletá, školu můžeš přerušit sama bez rodičů.“
„Ty vole,“ vyhrkla. „Nikdy jsem taková… eh,to slovo nemám ráda, přijde mi trapný, rebelka. Ale ježiš jo, jela bych hned! Ta škola je tak kreténská, nebaví mě, to radši vystuduju jinou a znova!““Jsi si jistá, že to chceš?“ došlo mu, že by mohl svojí holce zbytečně zničit život. Navíc všechno řekl ve vzteku a bez přemýšlení. Ale všechno to zní dost dobrodružně a to ho láká.“Já nevím, jela bych hnedka, ale bojím se, že ztratím možnost se vážně už během 14 dnů zbavit školy a už tam ani nepáchnout… Roberte, je to na mě brzo,“ pustila ho a strčila ruce do kapes. Popošla dál. „Musím si to rozmyslet.““Máš na to měsíc, zlato, hm?“ plácnul ji po zadku. „Můžeš si přece dělat, co chceš. Tvoje kamarádka Valérie se neptala nikoho, jestli může otěhotnět, ani svých rodičů, ani mého bratra.““Jo, jenže Val takhle průserovala vždycky,“ vzdychla si a sedla si na lavici. Prohrábla vlasy a zadívala se na Roba, který mířil k ní. „Je tu hezky…“ změnila téma. Pousmála se a nadechla krásně čerstvého vzduchu.

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *